Sosyal Medya

Web sitesinizde ilanınızı yayınlayın. Linkini her yerde kullanın. Dilerseniz web siteniz için sosyal medya üzerinden müsteri bulmanıza yardımcı olalım.

Daha Fazlası +

Seo Hizmeti

Sitenizde oluşturduğunuz her ilan için sistemimiz, ilanınıza özel ayarlamaları yapar. İlanınızı içeriğine uygun arama yapan kişiler görür. Üstelik Türkiye dışındaki kullanıcılar dahil.

Daha Fazlası +

İnternet ile Bağlantıda Kalın

Google sizi ve ilanlarınızı tanısın, ayrıca bloglama sistemimiz ile tüm ilanlarınız google da önerilen olsun. Müsterilerinize tek bir siteden ulaşıp kendinizi sınırlamayın, tüm internette yeriniz olsun.

Daha Fazlası +

Email Bilgilendirmeleri

Müşterilerinize ve Size her türlü etkileşimde bilgi veriyoruz. Dilerseniz panel üzerinden, tüm müşterilerinizin maillerine toplu olarak bilgi gönderebiliyorsunuz.

Daha Fazlası +

Kurumsal Kimlik

Sadece ilanlarınız için değil, sizin Adınıza uygun bir web sitesi ortaya çıkarıyoruz. Web siteniz sizi değil, siz web sitenizi tanıtıyorsunuz.

Daha Fazlası +

Veri Analizi

Biriyle konusurken ne düşündüğünü bilmek istemez miydiniz? Web sitenizi inceleyen kişilerin, en çok nerelerde zaman geçirdiğini, nelerin dikkatlerini daha çok çektiğini, hangi ilanların en çok sevilen ilanlar olduğunu ve çıkarım olarak neden bu kadar sevildiklerini web siteniz size söylesin.

Daha Fazlası +

Tüm Diğer Yazılım Hizmetlerimizden Firmanıza Özel

Emlak Yazılım Geliştirme

teklifleriniz için aşağıdaki bilgileri doldurabilirsiniz.