Veri Analizi

EVVARMI

Biriyle konusurken ne düşündüğünü bilmek istemez miydiniz? Web sitenizi inceleyen kişilerin, en çok nerelerde zaman geçirdiğini, nelerin dikkatlerini daha çok çektiğini, hangi ilanların en çok sevilen ilanlar olduğunu ve çıkarım olarak neden bu kadar sevildiklerini web siteniz size söylesin.

Kısaca Nedir ?

Sitenize bakan insanların neler yaptığını bileceksiniz..

Bana Faydası Nedir ?

Sitenizde yer verdiğiniz ilanlarda, açıklamalarda, içeriklerde insanların en çok neyi beğendiğini bilecek ve daha dikkat çekici bir portföy oluşturarak tüm ilanlarınızı ilgi odağı haline getirebileceksiniz.

Devir artık bilgi devri. Sitenizi ziyaret eden insanların, en çok hangi ilana baktığını, en çok hangi fotoğrafların dikkatini çektiğini, ne tarz açıklamalar görmekten memnun olduklarını bilmek, ilanlarını tanıtırken işinize yaramaz mıydı ? EVVARMI Emlak Sitende bu bilgiler seni bekliyor. Akıllı veri toplama sistemimiz ile sitenizi ziyaret eden insanlar hakkında ve hitap ettiğiniz genel kitle hakkında size bazı sırlar vericez ve bu sırlar sayesinde insanlar sitenizde çok daha uzun zamanlar geçirecek. Sonuçta bilgi güçtür değil mi ?

Bu ve bunun gibi binlerce hizmet seni bekliyor. Diğer sitelerde gereksiz para kaybetmene gerek yok. Hemen Bize Ulaş, seni bekliyoruz.

Ödeme Kolaylığı

Taksit İmkanı

Üstelik 7 Gün içinde para iadesi yapabilir, Ödeme esnasında 6 Aya varan taksit imkanıyla rahat rahat ödeme yapabilirsiniz.

Müsteri Yorumlarımız

Kendi Sitesine Sahip Olan Değerli Müsterilerimizin Bize Gönderdiği Mesajlar.

Yer alan mesajların paylaşımı için kişilerden gerekli izinler alınmıştır. Adınızın buradan kaldırılması için bizmle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Diğer Yazılım Hizmetlerimizden Firmanıza Özel

Emlak Yazılım Geliştirme

teklifleriniz için aşağıdaki bilgileri doldurabilirsiniz.