Sosyal Medya

EVVARMI

Web sitesinizde ilanınızı yayınlayın. Linkini her yerde kullanın. Dilerseniz web siteniz için sosyal medya üzerinden müsteri bulmanıza yardımcı olalım.

Kısaca Nedir ?

Sosyal Medya hesaplarınızın en iyi şekilde yönetilmesi hizmetidir.

Bana Faydası Nedir ?

İnsanlar artık sosyal medyada çok fazla zaman geçiriyorlar. Sizi sosyal medya üzerinde de ilgi odağı haline getireceğiz.

İnternet üzerinde yerinizi EVVARMI.com un sizin için tasarladığı Emlak Siteniz ile aldınız, peki ya sosyal meyda ? Sizin için tüm sosyal medya hesaplarınızı en az internet siteniz kadar görünür hale getiriyoruz. İnternette arama yaparken nasıl ki insanlar sitenizi görüp incelemeye başlıyor ve sizinle iletişime geçiyorsa, sosyal medyada da artık insanlar sizi tanıyacak ve sizinle etkileşime geçecekler.

Sosyal Medya Hakkında Bunu biliyor muydun ?

Sosyal Medya hesaplarını aktif bir şekilde kulanan kişiler, kullanmayanlara kıyasla %65 daa çok etkileşim alıyorlar.

Bu ve bunun gibi binlerce hizmet seni bekliyor. Diğer sitelerde gereksiz para kaybetmene gerek yok. Hemen Bize Ulaş, seni bekliyoruz.

Ödeme Kolaylığı

Taksit İmkanı

Üstelik 7 Gün içinde para iadesi yapabilir, Ödeme esnasında 6 Aya varan taksit imkanıyla rahat rahat ödeme yapabilirsiniz.

Müsteri Yorumlarımız

Kendi Sitesine Sahip Olan Değerli Müsterilerimizin Bize Gönderdiği Mesajlar.

Yer alan mesajların paylaşımı için kişilerden gerekli izinler alınmıştır. Adınızın buradan kaldırılması için bizmle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Diğer Yazılım Hizmetlerimizden Firmanıza Özel

Emlak Yazılım Geliştirme

teklifleriniz için aşağıdaki bilgileri doldurabilirsiniz.