İnternet ile Bağlantıda Kalın

EVVARMI

Google sizi ve ilanlarınızı tanısın, ayrıca bloglama sistemimiz ile tüm ilanlarınız google da önerilen olsun. Müsterilerinize tek bir siteden ulaşıp kendinizi sınırlamayın, tüm internette yeriniz olsun.

Kısaca Nedir ?

İnternet sitenizin ve ilanlarınızın sadece kendi sitenizde değil, bir çok sitede linkler kullanılarak tanıtlmasıdır.

Bana Faydası Nedir ?

Google ve diğer arama motorları sitenizin pek çok sitede yer aldığını görüp, sitenizi tavsiye edilen site olarak işaretler, bu sayede SEO desteği ile birlikte siteniz aramalarda en üstte yerini alır.

Sosyal Medya da bile link verme değimi sıkca kullanılıyor. İnternet ile bağlantıda kalmak aslında tam olarak böyle bir şey. Sitenizde yer alana sayfaların en uygun olanları tespit edilip, ilanlarınız ile birlikte farklı kategorilerdeli sitelerde yer alır. Bu sayede başka bir sitede dolaşan potansiyel müsteriler kendilerini doğru adreste yani sizin web sitenizde bulur.

Bu ve bunun gibi binlerce hizmet seni bekliyor. Diğer sitelerde gereksiz para kaybetmene gerek yok. Hemen Bize Ulaş, seni bekliyoruz.

Ödeme Kolaylığı

Taksit İmkanı

Üstelik 7 Gün içinde para iadesi yapabilir, Ödeme esnasında 6 Aya varan taksit imkanıyla rahat rahat ödeme yapabilirsiniz.

Müsteri Yorumlarımız

Kendi Sitesine Sahip Olan Değerli Müsterilerimizin Bize Gönderdiği Mesajlar.

Yer alan mesajların paylaşımı için kişilerden gerekli izinler alınmıştır. Adınızın buradan kaldırılması için bizmle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Diğer Yazılım Hizmetlerimizden Firmanıza Özel

Emlak Yazılım Geliştirme

teklifleriniz için aşağıdaki bilgileri doldurabilirsiniz.