Email Bilgilendirmeleri

EVVARMI

Müşterilerinize ve Size her türlü etkileşimde bilgi veriyoruz. Dilerseniz panel üzerinden, tüm müşterilerinizin maillerine toplu olarak bilgi gönderebiliyorsunuz.

Kısaca Nedir ?

Sitenizde olan biten her şey, e-mail'inze düşer.

Bana Faydası Nedir ?

Bilgi güçtür. Birden fazla işle koştururken, kendi sitesinde olan bitenden habersiz kalmayı kim ister ? EVVARMI Emlak sitesi olan biteni size mail yoluyla bildirir, bu sayede panele girmeseniz bile 5 dakika zaman ayırarak sitenizde neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bir sürü işin arasında kim kendi sitesinde ne olup bittiğini bilmek istemez ? EVVARMI olarak size sunduğumuz mail bilgilendirme hizmeti ile ne kadar yoğun bir gün geçiriyor olursanız olun, sadece 5 dakika ayırarak olan bitenden haberdar olabilirsiniz. Üstelik emlak piyasasından haberlerde var.

Bu ve bunun gibi binlerce hizmet seni bekliyor. Diğer sitelerde gereksiz para kaybetmene gerek yok. Hemen Bize Ulaş, seni bekliyoruz.

Ödeme Kolaylığı

Taksit İmkanı

Üstelik 7 Gün içinde para iadesi yapabilir, Ödeme esnasında 6 Aya varan taksit imkanıyla rahat rahat ödeme yapabilirsiniz.

Müsteri Yorumlarımız

Kendi Sitesine Sahip Olan Değerli Müsterilerimizin Bize Gönderdiği Mesajlar.

Yer alan mesajların paylaşımı için kişilerden gerekli izinler alınmıştır. Adınızın buradan kaldırılması için bizmle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Diğer Yazılım Hizmetlerimizden Firmanıza Özel

Emlak Yazılım Geliştirme

teklifleriniz için aşağıdaki bilgileri doldurabilirsiniz.