Ek Promosyonlar

EVVARMI

İstediğin kadar dil desteği, tüm dünyaya ulaşma imkanı. İstediğin gibi düzenleme imkanı.

Kısaca Nedir ?

Ek ücret talep etmeden size sunduğumuz imkanların tamamıdır.

Bana Faydası Nedir ?

Nasıl ki ağaçlar nefes almamız için bizden bir şey talep etmezse, biz de büyümeniz için gerekli olanları biliyor ve size destek olmak istiyoruz.

EVVARMI.com olarak sizi daima ileriye taşımak istiyoruz. İnternet ortamında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi tespit ediyor ve size uygun olanları web sitesi hizmetinizin içinde hiç bir ücret talep etmeden size sunuyoruz. Dil desteği, veri analizi , güncel dolar kuru ile yurt dışından gelen insanlara dolar ücretlendirmesi, il, ilçe , mahalle yönetimi, danışman düzenlemeleri gibi imkanlar ve tespit ettiğimiz diğer hizmetlerde sizden ücret talep etmiyoruz. En büyük kazancımız, gülen yüzünüz.

Bu ve bunun gibi binlerce hizmet seni bekliyor. Diğer sitelerde gereksiz para kaybetmene gerek yok. Hemen Bize Ulaş, seni bekliyoruz.

Ödeme Kolaylığı

Taksit İmkanı

Üstelik 7 Gün içinde para iadesi yapabilir, Ödeme esnasında 6 Aya varan taksit imkanıyla rahat rahat ödeme yapabilirsiniz.

Müsteri Yorumlarımız

Kendi Sitesine Sahip Olan Değerli Müsterilerimizin Bize Gönderdiği Mesajlar.

Yer alan mesajların paylaşımı için kişilerden gerekli izinler alınmıştır. Adınızın buradan kaldırılması için bizmle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Diğer Yazılım Hizmetlerimizden Firmanıza Özel

Emlak Yazılım Geliştirme

teklifleriniz için aşağıdaki bilgileri doldurabilirsiniz.